Wynajem samochodów Balice

Wynajem samochodów Balice

wynajem samochodów balice

Wypożyczalnia samochodów — Lotnisko Balice

Port Lotniczy Balice położony jest na obrzeżach Krakowa. To znaczy, że dostać się z lotniska do centrum miasta może być trudno. Najlepszym sposobem na osiągnięcie celu jest wynajem samochodów. Balice z Krakowem łączy niezła droga, w pobliżu znajduje się także zjazd na autostradę A4 i obwodnicę miasta. Nasza wypożyczalnia znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, przy ulicy Na Lotnisko 19.

Teraz: 3 x 0 zł — w promocji

Poszukujący samochodów na wynajem na lotnisku Balice mogą korzystać z promocji 3 x 0 zł. W jej ramach za opłatę lotniskową i przygotowawczą, a także dodatkowego kierowcę samochodu zapłacą 0 zł.

Samochody wszystkich klas

W ofercie naszej wypożyczalni samochodów przy krakowskim lotnisku Balice znaleźć można samochody wszystkich klas. Są wśród nich auta najmniejsze, ale też wyższych klas, od wygodnych sedanów aż po terenowe suvy i minivany.

Naszym klientom oferujemy wynajem samochodów na termin krótki i długi, w zależności od ich preferencji.

Wynajem samochodów luksusowych

samochody balice wynajem Dla szczególnie wymagających klientów nasza wypożyczalnia samochodów w Balicach przygotowała ofertę wynajmu aut luksusowych. To specjalnie przygotowane modele, które charakteryzują się wysokim komfortem oraz prestiżem.

Warto sprawdzić naszą pełną ofertę wynajmu samochodów na lotnisku Balice. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki obok, znaleźć najlepsze dla siebie auto i złożyć zamówienie. Drugiej takiej propozycji w Balicach nie ma.

awos_baner2